У Києві ввели екстрені відключення світла

Фото: Getty Images У Києві діють аварійні відключення світла

За командою Укренерго застосовані екстрені відключення. Киян просять ощадливо використовувати електроенергію.

Столиця України частково знеструмлена. Діють аварійні відключення, повідомив місцевий оператор електромереж ДТЕК вранці в четвер, 25 червня.

«Лівий берег Києва: за командою Укренерго застосовані екстрені відключення. Просимо ощадливо використовувати електроенергію. Це допоможе зберегти енергосистему», – йдеться в повідомленні.

Водночас на сайті компанії не вказується, що відключення діють лише на лівому березі, а отже знеструмленні можуть бути і на правому березі.

При цьому енергетики наразі не інформують, що саме стало причиною відключень в толиці.

Нагадаємо, 22 червня відразу кілька районів Києва залишилися без світла, переважно на лівобережжі.

Раніше стало відомо, що в п’яти регіонах України сталися нові знеструмлення через російські удари по об’єктам цивільної енергетичної інфраструктури.

Джерело

TheKIEV.city