У Києві призупиняють до вересня безоплатний проїзд школярів у громадському транспорті

Учнівський проїзний квиток. КМДА

Із 1 липня до 31 серпня, традиційно на час літніх канікул, у Києві призупиняють безоплатний проїзд у громадському транспорті для школярів та курсантів вищих військових навчальних закладів.

Про це 25 червня поінформували у Київській міській держадміністрації.

У КМДА розповіли, що для школярів на час літніх канікул діятиме 75% знижки на проїзні квитки. Але лише за умови придбання пільгового проїзного. Зокрема, знижки надаються на картки з безлімітниим проїздом на місяць чи другу половину місяця або при поповненні картки щонайменше на 46 поїздок на місяць.

"Школярі також можуть придбати разові поїздки на учнівський квиток, однак у такому випадку знижка 75% не застосовується", — йдеться у повідомленні столичної адміністрації.

Також із 1 липня до 31 серпня буде призупинено право на безоплатний проїзд курсантів вищих військових навчальних закладів, які користуються цією пільгою протягом навчального року.

Як ми раніше повідомляли, у Києві планують підвищити вартість проїзду в комунальному транспорті до 30 гривень за разову поїздку. Нові тарифи можуть запровадити з 15 липня.

Поїздки, куплені до 14 липня, залишатимуться чинними ще два місяці — до 14 вересня 2026 року. Після цього невикористані поїздки автоматично перерахують у грошовий еквівалент і зарахують на баланс електронного квитка.

Читати ще

Читати ще

У КМДА розповіли, які транспортні маршрути столиці є найбільш і найменш завантаженими

Читати ще

Міська електричка відновлює рух повним кільцем навколо Києва після двох місяців ремонту

Джерело

TheKIEV.city