Масштабна афера з дорогами Києва: посадовці привласнили 800 тисяч, імітуючи ремонт (фото)

У Києві розікрали гроші на ремонт доріг / © Київська міська прокуратура

У Києві викрили схему привласнення понад 800 тис. грн на ремонті доріг. Слідство встановило, що керівник шляхово-експлуатаційного управління та підрядник привласнювали державні гроші на роботи, які фактично не проводилися.

Про це повідомила Київська міська прокуратура.

Повідомлено про підозру керівнику одного зі шляхово-експлуатаційних управлінь столиці та директору приватного підприємства у розтраті й привласненні бюджетних коштів, виділених на ремонт дорожнього покриття.

За даними слідства, упродовж травня-вересня 2025 року підрядна організація виконувала ямковий ремонт доріг. Згідно з офіційною документацією, для ліквідації вибоїн використовувалася спеціалізована техніка. Водночас під час перевірки встановлено, що на окремих вулицях ремонтні роботи фактично не проводилися, а техніка, за яку було сплачено, у цей період перебувала в іншому місті.

Джерело

TheKIEV.city