
У Києві розікрали гроші на ремонт доріг / © Київська міська прокуратура
У Києві викрили схему привласнення понад 800 тис. грн на ремонті доріг. Слідство встановило, що керівник шляхово-експлуатаційного управління та підрядник привласнювали державні гроші на роботи, які фактично не проводилися.
Про це повідомила Київська міська прокуратура.
Повідомлено про підозру керівнику одного зі шляхово-експлуатаційних управлінь столиці та директору приватного підприємства у розтраті й привласненні бюджетних коштів, виділених на ремонт дорожнього покриття.
За даними слідства, упродовж травня-вересня 2025 року підрядна організація виконувала ямковий ремонт доріг. Згідно з офіційною документацією, для ліквідації вибоїн використовувалася спеціалізована техніка. Водночас під час перевірки встановлено, що на окремих вулицях ремонтні роботи фактично не проводилися, а техніка, за яку було сплачено, у цей період перебувала в іншому місті.
