
Стовпи електропередачі. REUTERS/Shahrzad Rasekh
25 червня на лівому березі Києва запровадили екстрені відключення електроенергії.
Про це повідомили у ДТЕК.
"За командою Укренерго застосовані екстрені відключення. Просимо ощадливо використовувати електроенергію. Це допоможе зберегти енергосистему", — йдеться у повідомленні.
Про причини екстрених вимкнень у компанії не повідомили.
22 червня у Києві у кількох районах також зникло світло. Тоді це сталося через аварію, повідомили у компанії ДТЕК.
Читати ще

Читати ще
Україна отримає обладнання з латвійської ТЕЦ для відновлення енергообʼєктів у Харкові та Києві — Шмигаль
