У Києві частково ввели екстрені вимкнення електроенергії — ДТЕК

Стовпи електропередачі. REUTERS/Shahrzad Rasekh

25 червня на лівому березі Києва запровадили екстрені відключення електроенергії.

Про це повідомили у ДТЕК.

"За командою Укренерго застосовані екстрені відключення. Просимо ощадливо використовувати електроенергію. Це допоможе зберегти енергосистему", — йдеться у повідомленні.

Про причини екстрених вимкнень у компанії не повідомили.

22 червня у Києві у кількох районах також зникло світло. Тоді це сталося через аварію, повідомили у компанії ДТЕК.

Читати ще

Читати ще

Україна отримає обладнання з латвійської ТЕЦ для відновлення енергообʼєктів у Харкові та Києві — Шмигаль

Джерело

TheKIEV.city