
Бойова частина ракети, яка впала біля житлового будинку у Дарницькому районі. Київ, 28 червня 2026 року. ДСНС Києва/Telegram
Після нічної атаки військ РФ на Київ у Дарницькому районі вибухотехніки вилучили бойову частину ракети. Вона впала прямо біля житлової багатоповерхівки.
Про це повідомили у поліції Києва.
Про небезпечну знахідка правоохоронців сповістили мешканці багатоповерхівки. Поліцейські евакуювали людей з прилеглого будинку та огородили територію до прибуття вибухотехніків.

Бойова частина ракети, яка впала біля житлового будинку у Дарницькому районі. Київ, 28 червня 2026 року. ДСНС Києва/Telegram
"Фахівці вибухотехнічної служби столичного главку поліції спільно з рятувальниками ДСНС провели роботи з вилучення бойової частини ракети. Небезпечний предмет обережно викопали із землі та транспортували для подальшого знищення в умовах спеціалізованого полігону", — йдеться у повідомленні.

Вибухотехніки дістають бойову частину ракети, яка впала біля житлового будинку у Дарницькому районі. Київ, 28 червня 2026 року. ДСНС Києва/Telegram
У ніч проти 28 червня російська армія атакувала Київ балістичними ракетами, у столиці пролунали вибухи. Відомо про щонайменше двох постраждалих внаслідок атаки, повідомив очільник КМВА Тимур Ткаченко. За кількома адресами виникли пожежі, зокрема біля житлового будинку та на СТО. Також горіла нежитлова будівля.
