Жінка викинула кішку, як непотріб: за справу взялася поліція Київщини

Поліція / © npu.gov.ua

Поліція Київської області розпочала перевірку після публікації в Мережі про жорстоке поводження з твариною. Місцева мешканка, ймовірно, залишила на вулиці домашню кішку, яка жила в родині сім років.

Про це повідомили у поліції Київщини.

26 червня під час моніторингу соцмереж правоохоронці помітили в одній із місцевих спільнот публікацію про ймовірне порушення закону у сфері захисту тварин від жорстокого поводження.

У повідомленні зазначалося, що жінка залишила на вулиці домашню кішку, яка прожила в родині близько семи років.

Джерело

TheKIEV.city