
Поліція / © npu.gov.ua
Поліція Київської області розпочала перевірку після публікації в Мережі про жорстоке поводження з твариною. Місцева мешканка, ймовірно, залишила на вулиці домашню кішку, яка жила в родині сім років.
Про це повідомили у поліції Київщини.
26 червня під час моніторингу соцмереж правоохоронці помітили в одній із місцевих спільнот публікацію про ймовірне порушення закону у сфері захисту тварин від жорстокого поводження.
У повідомленні зазначалося, що жінка залишила на вулиці домашню кішку, яка прожила в родині близько семи років.
