Кілька районів Києва залишилися без світла

Фото: Getty Images В окремих районах Києва зафіксовано перебої зі світлом

Електроенергія зникла у Дніпровському, Голосіївському та Дарницькому районах. Через відсутність електропостачання тимчасово призупинено рух фунікулера.

У Києві зранку 22 червня спостерігаються перебої зі світломв окремих районах міста. Про це повідомляють місцеві пабліки.

Електроенергія зникла у Дніпровському, Голосіївському та Дарницькому районах.

Зазначається, що спочатку світло зникло у лівобережній частині міста. Першими без електроенергії залишилися мешканці Дніпровського району. Трохи згодом до них додалися й жителі сусіднього дарницького району.

Згодом проблеми зі світлом були зафіксовані і на правому березі міста. Так перебої з електропостачанням є у мешканців Голосіївського району.

Також повідомляється, що через відсутність електропостачання тимчасово призупинено рух фунікулера.

Нагадаємо, зранку в понеділок у семи областях України зафіксовано знеструмлення через атаки російських агресорів на об’єкти енергетичної інфраструктури.

Джерело

TheKIEV.city