
Відключення світла у Києві 22 червня / © pixabay.com
Доповнено додатковими матеріалами
Кияни з кількох районів столиці повідомляють про раптові відключення світла без попереджень. Зокрема, кияни повідомляють про відключення у Дніпровському, Голосіївському та Дарницькому районах.
ТСН.ua зібрав всю наявну інформацію станом на зараз.
Відключення світла у Києві 22 червня: що відомо
Сьогодні, 22 червня, кияни повідомляють про раптові відключення світла у кількох районах — Дніпровському, Голосіївському та Дарницькому. Також 20 і 21 числа фіксувалася серія короткотривалих відключень світла у Солом’янському районі.
Наразі у Києві не діють ані стабілізаційні, ані екстерні відключення світла. В Укренерго повідомляли, що на 22 червня відключень не прогнозують.
Проте через знеструмлення у Києві почалися перебої в роботі громадського транспорту. Зокрема, зупинився фунікулер. Також користувачі пишуть, що на проспекті Соборності тимчасово не курсують тролейбуси №43 та №50.
Кияни припускають, що причиною знеструмлень стала спекотна погода.
Станом на 12:45 у ДТЕК повідомили, що причиною відключень світла у Києві стала аварія. У Дарницькому та Дніпровському районах енергетики розпочали процес відновлення постачання електроенергії.
Світло має повернутися у домівки киян до 16:00.


